Landgoed Lievensberg en Heidetuin

Lievensberg is een oud landgoed en bestaat uit zandverstuivingen, heidetuinen en dennenbossen. Het park, het bos en de heide zijn dagelijks gratis toegankelijk van zonsopgang tot zonsondergang. Een klein gedeelte van het landgoed is waterwingebied.

Natuurpoort Lievensberg
Hét startpunt om de natuur te ontdekken, te ontspannen of lekker actief buiten te zijn. Natuurpoorten zijn herkenbaar aan de 4 meter hoge sleutel en je ziet er één bij Landgoed Lievensberg. Panelen met informatie over routes, het natuurgebied en de cultuurhistorie in de omgeving wijzen je de weg. Voor meer informatie kun je terecht bij Natuurpoort Lievensberg Bergen op Zoom (Boslustweg 1) of op www.natuurpoorten.nl.

Je kunt in het gebied wandelen, fietsen, klimmen, zelf fruit plukken, overnachten en genieten van een heerlijk hapje en drankje. Het Natuurpodium organiseert voor jong en oud buitenactiviteiten.

Downloads

Locatie