In verband met de coronamaatregelen is het kantoor van VVV Brabantse Wal gesloten en werken de medewerkers thuis. Ook wij doen natuurlijk wat we het liefste doen: jullie inspireren over de Brabantse Wal. Daarom tijdens de lockdown iedere week een tip van een van onze collega`s. Onze nieuwe collega Alice Polderman trapt af.

Alice: “We hebben veel mooie plekken op de Brabantse Wal, maar mijn favoriete plek is toch wel Grenspark de Kalmthoutse Heide”. Een middag wandelen en bijna niemand tegenkomen? Dat kan in dit natuurgebied volgens haar: “De combinatie van het bos en de uitgestrekte heide met de rust vind ik heerlijk.” Haar huis grenst aan het bos, ze is er bijna iedere dag te vinden: “Ik wandel graag met mijn hond Pip, of ik maak een rit met mijn paarden. Volgende week gaan mijn zus en ik weer.” Je vindt niet alleen wandel- of ruiterroutes op de Kalmthoutse Heide, er is voor ieder wat wils: “Het gebied is populair onder de mountainbikers vanwege de vele uitgezette routes. Bij Natuurpoort de Volksabdij starten verschillende routes voor wandelaars, fietsers en ruiters. Ook zijn er diverse horecagelegenheden in de buurt.” Volgens Alice is deze plek prima te bezoeken tijdens de lockdown, kijk van tevoren wel even op de druktemeter van VisitBrabant.

Meer informatie over de Kalmthoutse Heide vind je hier.