80's onbeantwoord
dinsdag 27 april

80's Onbeantwoord - Pilot 'Testen voor Toegang'

Contact

Adres:
Poppodium Gebouw-T
Wilhelminaveld 96
4611 WH BERGEN OP ZOOM
Plan je route
Afstand:

Het onbeantwoorde gevoel dat we graag stiekem willen dansen in Gebouw-T, maar dat dit nog steeds niet kan, buigen we om naar iets nieuw, iets speciaals! 80’s Verantwoord is er óók in tijden van anderhalve meter afstand. Op maat gemaakt om zittend van te genieten, transporteren we je terug naar het decennium van neon licht, Rubiks Cubes met een glaasje Pisang Ambon en dat allemaal verantwoord met 80’s Onbeantwoord! Een totaalmiddag met heel veel muziek, decor, maar vooral een vurige 80’s popquiz bij Gebouw-T.

Stel je jaren ’80-kennis op de proef tijdens de grote 80…

Lees verder

Het onbeantwoorde gevoel dat we graag stiekem willen dansen in Gebouw-T, maar dat dit nog steeds niet kan, buigen we om naar iets nieuw, iets speciaals! 80’s Verantwoord is er óók in tijden van anderhalve meter afstand. Op maat gemaakt om zittend van te genieten, transporteren we je terug naar het decennium van neon licht, Rubiks Cubes met een glaasje Pisang Ambon en dat allemaal verantwoord met 80’s Onbeantwoord! Een totaalmiddag met heel veel muziek, decor, maar vooral een vurige 80’s popquiz bij Gebouw-T.

Stel je jaren ’80-kennis op de proef tijdens de grote 80’s Onbeantwoord Quiz met leuke prijzen! Altijd al een faxapparaat of 80’s Verantwoord-collectibles willen hebben? Dit is je kans! We overladen jullie met oude beeldbuis en radio fragmenten, en natuurlijk heel veel jaren ’80 muziekvragen. DJ-duo The 7-Inch Twins staan als levende encyclopedieën garant voor muzikale ontdekkingen die zelfs de meest doorgewinterde kenner verrassen. Met weetjes en verhalen en af en toe gewoon keihard meezingen met de allergrootste; The Cure, Prince, Whitney, Bowie. Laat je permanentje uit de krul blazen tijdens deze 80’s Onbeantwoord totaalmiddag!

Let op: om toegang te krijgen tot dit concert moet je een negatieve testuitslag (binnen 40 uur voor het evenement) laten zien. Maak je afspraak enkel via www.testenvoortoegang.nl

Lees minder

Wanneer

  • dinsdag 27 april 2021om 14.00 uur

Prijzen

  • € 17,25 eenpersoonsticket
  • € 34,50 tweepersoonsticket

Locatie