Het is feest op de Brabantse Wal! In de dorpen en steden op de Brabantse Wal wordt het groots gevierd met optochten, bandjes en feestjes. Elk dorp of stad heeft zijn eigen programma.

Bergen op Zoom (Krabbegat)

Zaterdag 20 januari: Neuzebal, 20.30 uur
Zondag 21 januari: Nuskesbal, 15.00 uur
Zondag 21 januari: Vastenavendwandeling, 14.30 uur
Zondag 28 januari: Vastenavendwandeling, 14.30 uur
Zaterdag 3 februari: Tusse de Schuifdeure, 14.00 uur
Zondag  4 februari: Vastenavendwandeling, 14.30 uur
Woensdag 7 februari: Wagetjes Kijke, 14.00 uur
Woensdag 7 februari: Vastenavendwandeling, 14.30 uur
Zaterdag 10 februari: Intocht, 15.11 uur
Zondag 11 februari: Dweilbandfestival in De Stoelemat, 14.00 uur
Zondag 11 februari: Vastenavendwandeling, 14.30 uur
Maandag 12 februari: Kindervastenavend op de Grote Markt, 14.22 uur
Maandag 12 februari: Dweilavond, 19.00 uur
Dinsdag 13 februari: Optocht, 13.00 uur
Dinsdag 13 februari: Sluiting, 18.00 uur
Dinsdag 13 februari: Vallen van de Kraai, 23.00 uur
Zondag 18 februari: Kijkdag Bergse Bouwers, 11.00 uur
20/1
 tm 18-2: Expo Tentòòngespreid in het Markiezenhof

Halsteren (Altere)
Zaterdag 10 februari: Kinderoptocht, 14:22 uur
Zaterdag 10 februari: Kinderdweilfeest in De Wittenhorst, 14:55 uur
Zondag 11 februari: Optocht, 14:11 uur

Lepelstraat (de Straot)

Zaterdag 10 februari: Optocht, 14:00 uur
Zondag 11 Februari: Carnavalsmis in St. Antoniuskerk, 11:00 uur
Zondag 11 februari: Pielekesbal in Patronaat, 17:11 uur
Maandag 12 februari: Kinderoptocht, 14:15 uur

Steenbergen (Strienestad)

Zaterdag 10 februari: Kinderoptocht, 13:41 uur
Zaterdag 10 februari: Sleuteloverdracht op de Kaaistraat, 14:49 uur
Maandag 12 februari: Spel op de Markt, 14:49 uur
Maandag 12 februari: Kindermiddag bij Café De Joosse, 15:44 uur
Dinsdag 13 februari: Optocht, 13:11 uur
Dinsdag 13 februari: Lichtstoet, 19:11 uur

Welberg (De Raldal)

Zondag 11 februari: Carnavalsmis in Corneliuskerk, 11:11 uur
Zondag 11 februari: Optocht, 13:19 uur

Dinteloord (Peeloofdurp)

Maandag 12 februari: Optocht, 13:11 uur

Nieuw-Vossemeer (Vosse-ol)

Zaterdag 10 februari: Intocht, 13:49 uur
Zondag 11 februari: Kindermiddag in Het Wagenhuis, 14:00 uur
Zondag 11 februari: Carnavalsmis in RK-kerk, 19:00 uur
Maandag 12 februari: Lampionnenoptocht vanaf Dorpsherberg, 19:15 uur
Dinsdag 13 februari: Optocht, 14:11 uur

Kruisland (Pompedurp)

Zaterdag 10 februari: Kindermiddag in Siemburg, 14:30 uur
Zondag 11 februari: Optocht, 13:11 uur
Dinsdag 13 februari: Lampionnenoptocht, 19:30 uur

Ossendrecht (Ostrecht)

Zaterdag 10 februari: Intocht, 13:30 uur
Zondag 11 februari: Kindermiddag in De Drieschaar, 14:00 uur
Maandag 12 februari: Kinderspektakel in De Drieschaar, 13:30 uur
Dinsdag 13 februari: Optocht, 14:11 uur

 

Woensdrecht/Hoogerheide (Wjeeldrecht)

Zaterdag 10 februari: Intocht, 14:00 uur
Zondag 11 februari: Kinderbal in De Boulevard, 14:30 uur
Maandag 12 februari: Optocht, 13:30 uur

Putte (Put en Buntland)

Zondag 11 februari: Optocht, 14:00 uur
Maandag 12 februari: Kinderbal in De Biezen, 14:00 uur
Maandag 12 februari: Kindermiddag in De Kloek, 14:00 uur

Huijbergen (Sanegat)

Zondag 11 februari: Optocht, 14:00 uur
Maandag 12 februari: Kindermiddag De Kloek, 14:00 uur